ERJ-P06F4223V
MFR.Part #
ERJ-P06F4223V
JLCPCB Part #
C4229803
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS