ERJ-P06F4123V
MFR.Part #
ERJ-P06F4123V
JLCPCB Part #
C3921285
Description
-55℃~+155℃ 412kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS