ERJ-P06F3923V
MFR.Part #
ERJ-P06F3923V
JLCPCB Part #
C4046630
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS