ERJ-P06F3921V
MFR.Part #
ERJ-P06F3921V
JLCPCB Part #
C4275244
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS