ERJ-P06F3832V
MFR.Part #
ERJ-P06F3832V
JLCPCB Part #
C4044871
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS