ERJ-P06F37R4V
MFR.Part #
ERJ-P06F37R4V
JLCPCB Part #
C3919650
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS