ERJ-P06F3241V
MFR.Part #
ERJ-P06F3241V
JLCPCB Part #
C4104311
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS