ERJ-P06F3162V
MFR.Part #
ERJ-P06F3162V
JLCPCB Part #
C3941791
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS