ERJ-P06F3160V
MFR.Part #
ERJ-P06F3160V
JLCPCB Part #
C4051389
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS