ERJ-P06F3093V
MFR.Part #
ERJ-P06F3093V
JLCPCB Part #
C4024338
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS