ERJ-P06F3092V
MFR.Part #
ERJ-P06F3092V
JLCPCB Part #
C3933109
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS