ERJ-P06F2741V
MFR.Part #
ERJ-P06F2741V
JLCPCB Part #
C7184584
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS