ERJ-P06F2492V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06F2492V
JLCPCB Part #
C3978876
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS