ERJ-P06F2491V
MFR.Part #
ERJ-P06F2491V
JLCPCB Part #
C3922545
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS