ERJ-P06F2100V
MFR.Part #
ERJ-P06F2100V
JLCPCB Part #
C3998887
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS