ERJ-P06F1822V
MFR.Part #
ERJ-P06F1822V
JLCPCB Part #
C4053981
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS