ERJ-P06F1780V
MFR.Part #
ERJ-P06F1780V
JLCPCB Part #
C4118728
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS