ERJP06F16R0V
MFR.Part #
ERJP06F16R0V
JLCPCB Part #
C543518
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS