ERJP06F1600V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP06F1600V
JLCPCB Part #
C543536
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS