ERJ-P06F1430V
MFR.Part #
ERJ-P06F1430V
JLCPCB Part #
C3931986
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS