ERJ-P06F1400V
MFR.Part #
ERJ-P06F1400V
JLCPCB Part #
C4069747
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS