ERJ-P06F1183V
MFR.Part #
ERJ-P06F1183V
JLCPCB Part #
C3965381
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS