ERJ-P06F1150V
MFR.Part #
ERJ-P06F1150V
JLCPCB Part #
C4001883
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS