ERJ-P06F1023V
MFR.Part #
ERJ-P06F1023V
JLCPCB Part #
C4295937
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS