ERJP06F1004V
MFR.Part #
ERJP06F1004V
JLCPCB Part #
C441997
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS