ERJ-P06D97R6V
MFR.Part #
ERJ-P06D97R6V
JLCPCB Part #
C4102763
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS