ERJ-P06D9760V
MFR.Part #
ERJ-P06D9760V
JLCPCB Part #
C4008600
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS