ERJ-P06D95R3V
MFR.Part #
ERJ-P06D95R3V
JLCPCB Part #
C4222680
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS