ERJ-P06D9533V
MFR.Part #
ERJ-P06D9533V
JLCPCB Part #
C4312218
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS