ERJ-P06D93R1V
MFR.Part #
ERJ-P06D93R1V
JLCPCB Part #
C4183964
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS