ERJ-P06D90R9V
MFR.Part #
ERJ-P06D90R9V
JLCPCB Part #
C4099689
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS