ERJ-P06D8452V
MFR.Part #
ERJ-P06D8452V
JLCPCB Part #
C4024367
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS