ERJ-P06D82R5V
MFR.Part #
ERJ-P06D82R5V
JLCPCB Part #
C4184117
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS