ERJ-P06D8251V
MFR.Part #
ERJ-P06D8251V
JLCPCB Part #
C4335749
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS