ERJ-P06D76R8V
MFR.Part #
ERJ-P06D76R8V
JLCPCB Part #
C4143878
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS