ERJ-P06D6801V
MFR.Part #
ERJ-P06D6801V
JLCPCB Part #
C3933857
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS