ERJ-P06D6492V
MFR.Part #
ERJ-P06D6492V
JLCPCB Part #
C4160631
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS