ERJ-P06D6490V
MFR.Part #
ERJ-P06D6490V
JLCPCB Part #
C3946048
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS