ERJ-P06D63R4V
MFR.Part #
ERJ-P06D63R4V
JLCPCB Part #
C4310967
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS