ERJ-P06D6043V
MFR.Part #
ERJ-P06D6043V
JLCPCB Part #
C4033120
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS