ERJ-P06D5761V
MFR.Part #
ERJ-P06D5761V
JLCPCB Part #
C3991556
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS