ERJ-P06D5760V
MFR.Part #
ERJ-P06D5760V
JLCPCB Part #
C4003853
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS