ERJ-P06D5603V
MFR.Part #
ERJ-P06D5603V
JLCPCB Part #
C4020946
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS