ERJ-P06D5493V
MFR.Part #
ERJ-P06D5493V
JLCPCB Part #
C4331153
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS