ERJ-P06D5232V
MFR.Part #
ERJ-P06D5232V
JLCPCB Part #
C3912995
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS