ERJ-P06D4530V
MFR.Part #
ERJ-P06D4530V
JLCPCB Part #
C4169176
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS