ERJ-P06D43R0V
MFR.Part #
ERJ-P06D43R0V
JLCPCB Part #
C4005558
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS