ERJ-P06D41R2V
MFR.Part #
ERJ-P06D41R2V
JLCPCB Part #
C3922983
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS