ERJ-P06D3652V
MFR.Part #
ERJ-P06D3652V
JLCPCB Part #
C3914642
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS