ERJ-P06D3601V
MFR.Part #
ERJ-P06D3601V
JLCPCB Part #
C4336047
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS